1. Przejdź do Treść
  2. Przejdź do Menu główne

Data publikacji w serwisie: 23 sierpnia 2023 r.

Dodatkowa rekrutacja na semestr zimowy 2023/2024!

Studiuj międzynarodowo!

Uniwersytet Europejski EPICUR oferuje szeroki wachlarz ponad 90 kursów, na 9 uniwersytetach w 7 krajach. Umożliwiamy wybranie spersonalizowanego zestawu przedmiotów, jak i form: hybrydowych, online, jak i zajęć w formie stacjonarnej.

Międzynarodowe doświadczenie i krótkie programy mobilnościowe

Dlaczego warto wybrać EPICUR? Oferujemy unikalną możliwość elastycznego doboru i udziały w zajęciach, w ramach krótkich i dłuższych programów mobilności. Interesuje Cię kilkotygodniowa wymiana połączona z zajęciami online? A może wolisz spędzić na naszych uczelniach partnerskich cały semestr? EPICUR daje taką dowolność, a wybór należy tylko do Ciebie!

Możliwości, które rozwijają i wzbogacają

Każdy nasz kurs to dodatkowe punkty ECTS do Twojego programu studiów. W ramach EPICUR oferujemy szeroki wybór tematów: Tożsamości Europejskie, Zrównoważony Rozwój, kompetencje językowe i kulturowe, przedsiębiorczość jak i zaangażowanie społeczne czy funkcjonowanie w świecie nowych mediów.

Kursy rozpoczynają się już tej jesieni!

Ominęła Cię poprzednia rekrutacja? Byłeś/aś zajęty sesją egzaminacyjną lub pisaniem pracy dyplomowej? EPICUR wychodzi na przeciw zmieniającym się okolicznością i już 4 września otwiera dodatkowy nabór na semestr zimowy 2023/2024! Rekrutacja potrwa 2 tygodnie do 15 września. Nie zwlekaj i dołącz do nas już dziś! Be EPICURious!

Katalog z kursami znajdziesz pod tym linkiem.