Data publikacji w serwisie: 30 maja 2023 r.

ECR Board w Salonikach

EPICUR to nie tylko dydaktyka ale także badania! W dniach 25-26go maja w Salonikach na Uniwersytecie Arystotelesa odbyło się spotkanie EPICUR Early Career Researchers Board (ECR), na którym nasz uniwersytet reprezentowali dr Juliana Souza-Kasprzyk i dr Beniamin Kłaniecki.

Podczas dwudniowego spotkania dyskutowano nad rolą EPICURa w kształtowaniu ścieżek rozwoju dla młodych naukowców, jak również dedykowaną dla badaczy platformę EPICommunity, gdzie będą mogli wymieniać się badaniami i prowadzić działania networkingowe. Młodzi naukowcy są ważną częścią naszej EPICURowej wspólnoty i mamy nadzieję na coraz szersze zaangażowanie ECR w ramach struktur projektu EPICUR-SHAPE-IT. Nauka jest nierozerwalnie związana z dydaktyką – młodzi badacze debatowali nad wdrożeniem koncepcji research-based learning, z której mamy nadzieję niebawem skorzystać.

Jeśli jesteście zainteresowani działalnością ECR zachęcamy do kontaktu pod poniższym linkiem.