Data publikacji w serwisie: 30 marca 2023 r.

AMU-KIT “Memory Wars” EPICUR Seminar

W dniach od 27 do 30 marca odbyło się międzynarodowe seminarium podsumowujące pierwszą edycję bloku kursów EPICUR pod hasłem “Memory Wars”. Zajęcia prowadzili w obu semestrach wykładowcy z Salonik, Karlsruhe oraz Poznania, a grupa studentów, w tym również spoza Europy miała możliwość spotkać się w Poznaniu! Mieszany, online i stacjonarny, charakter zajęć został doceniony przez studentów, a możliwość międzynarodowej kooperacji i łączenia perspektyw i doświadczeń naukowych z różnych uniwersytetów Konsorcjum była z ogromną chęcią wykorzystana przez uczestników zajęć.

Spotkania stacjonarne są również okazją do pogłębienia więzi oraz poznania różnych kultur, także poprzez kulinaria i kinematografię!

Już dziś przypominamy, iż niebawem rozpocznie się rekrutacja na kolejny rok akademicki – więcej informacji znajdziecie tutaj.

zdj. Adrian Trzoss