Data publikacji w serwisie: 13 marca 2023 r.

Inauguracja projektu EPICUR-SHAPE-IT na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu!

W dniu 01.03.2023r. odbyło się spotkanie inaugurujące działania UAM w ramach projektu EPICUR-SHAPE-IT, podczas którego prorektor ds. współpracy z zagranicą prof. UAM dr hab. Rafał Witkowski wręczył nominacje osobom bezpośrednio zaangażowanym w projekt.

Ustalono również plan działań, najważniejsze etapy i kluczowe wskaźniki, potencjalne wyzwania. Spotkanie stanowiło doskonałą okazję do zapoznania w ramach siedmiu zespołów roboczych, które projekt będą realizować. Kluczowe obszary nowej odsłony projektu EPICUR to:

• zwiększone mobilności studentów i pracowników – także zdalne i hybrydowe
  • cyfryzacja
  • nowe formaty kształcenia
  • promocja i rozwój kształcenia ustawicznego
  • wspieranie przedsiębiorczości studentów i naukowców
  • współpraca z otoczeniem i zaangażowanie społeczne

Zespoły zakasują rękawy i ruszają do pracy!

Zapraszamy serdecznie na stronę internetową konsorcjum oraz Facebooka, gdzie będziemy umieszczać projektowe aktualności.

Bądźcie z nami – follow us!