Data publikacji w serwisie: 23 stycznia 2023 r.

Spotkanie otwierające projekt EPICUR-SHAPE-IT na UAM

W dniach od 13go do 15go stycznia 2023 zespół UAM EPICUR-SHAPE-IT pod kierownictwem prorektora ds. współpracy międzynarodowej dr hab. Rafała Witkowskiego prof. UAM wziął udział w wyjazdowych warsztatach w Stroniu Śląskim. Było to spotkanie otwierające drugą, zasadniczą fazę projektu Uniwersytetu Europejskiego EPICUR. Podczas warsztatów zatytułowanych EPICUR Transition Governance Organization Description Document (GODD) uczestnicy omówili etap przejściowy między “EPICUR 1.0” a “EPICUR 2.0”, dokonano analizy nowych zadań związanych z transformacją, reorganizacją struktury grup zadaniowych (Work Packages) oraz wprowadzeniem do projektu nowych pracowników z ramienia UAM. W ramach EPICUR-SHAPE-IT nasz uniwersytet objął jako lider klika kluczowych dla projektu zadań, co otwiera przed nami nowe wyzwania i możliwości.