NEWS

ANKIETA DOT. ZDALNYCH PRAKTYK – PROJKET EPIDI

Zdalne staże i praktyki stają się coraz popularniejsze - także, a może przede wszystkim w wyniku pandemii Covid-19.

Zapraszamy serdecznie osoby mające doświadczenie w:

• odbywaniu (studenci i studentki)
  • organizacji i koordynowaniu (opiekunowie i opiekunki  praktyk w  administracji i na wydziałach, pracodawcy i pracodawczynie)

zdalnych lub hybrydowych praktyk o wypełnienie krótkiej ankiety https://linktr.ee/epidi.eu.

Państwa spostrzeżenia, wrażenia, wnioski i rekomendacje będą niezwykle cenne i zostaną ujęte w formie podręcznika dobrych praktyk oraz  narzędzi e-learningowych.

Badanie to przeprowadzane jest w ramach międzynarodowego partnerskiego projektu EPIDI realizowanego  we współpracy z Uniwersytetem w  Strasburgu i Instytutem Technologicznym w Karlsruhe oraz w partnerstwie z konsorcjum EPICUR.

Z góry dziękujemy za wszystkie głosy!

Zespół EPIDI na UAM

The European Commission support for the production of this website does not constitute an endorsement of the contents which reflects the views only of the authors, and the Commission cannot be held responsible for any use which may be made of the information contained therein.

© 2020-2021 EPICUR - Uniwersytet Europejski. Wszelkie prawa zastrzeżone. Webdesign M & J Latosińskie